Přeskočit na obsah
Domů » TISK CO UMÍME

TISK CO UMÍME

# tisk co umíme

Ať už potřebujete zvěčnit Vaše umění nebo tisk pro podnikání, rádi vyrobíme vše co potřebujete.

Nabízíme kompletní tiskové služby, rychlé dodání a kvalitní tisk.

ETIKETY

KLIKNI

Jsme specialisté na tisk samolepicích etiket. Mohou být papírové, plastové, bílé, čiré. Nepřeberné množství povrchových úprav
a zušlechtění. Vždy volíme optimální řešení. Dodáme buď na roli, nebo archem. Tiskneme i expresně.

KATALOGY

KLIKNI

Nabízíme vazby V1, V2, V4, V8, kde tisk můžeme vylepšit laminací, parciálním lakem, slepotiskem nebo i zlatou ražbou pro luxusní vzhled. I malonákladový tisk pro nás není problém.

VIZITKY

KLIKNI

Vyrábíme klasické, designové i luxusní vizitky, ve standardních formátech nebo ve vašem vlastním rozměru. Zušlechtění vizitek se meze nekladou, umíme ražbu, UV lak, slepotisk, oblé rohy a další vychytávky.

BLOKY

KLIKNI

Často oblíbený firemní produkt jako reklamní dárek. Bloky mohou být trhací s kroužkovou nebo lepenou vazbou, různých materiálů a barev, které zajistí atraktivní design a maximální účelnost.

LETÁKY

KLIKNI

Reklamní nebo příbalový do krabičky? Vytiskneme oba. Formáty od A7 po A3 nejsou problém. Na výběr máme různé gramáže papíru běžných i speciálních materiálů, včetně recyklovaného papíru. Příbalové letáky umíme skládat i na malé formáty.

PLAKÁTY

KLIKNI
Nabízíme kvalitní maloformátových
a velkoformátový tisk plakátů od A4 do B0. Plakáty lze vyrobit nejen z papíru, ale i na elektrostatickou nebo transparentní folii.

KRABIČKY

KLIKNI

Tiskneme obaly od menších až po velké náklady. Nabízíme širokou škálu zpracování obalů, aby právě ten Váš vynikl mezi ostatními. Nabízíme UV lak, Drip-off efekty, ražbu, slepostisk tak i oboustranný potisk pro více informací pro zákazníka. Malé náklady na plotru, kde neplatíte za planžetu.

BROŽURY

KLIKNI

Tiskneme vše od propagačních materiálů, manuálů, návodů až po firemní časopisy. Na výběr máme různé typy vazeb, běžné i speciální papíry. Obálky rádi zušlechtíme laminací, parciálním UV lakem či ražbou.

KALENDÁŘE

KLIKNI

Nabízíme nástěnné i stolní kalendáře různých formátů, jak na výšku tak na šířku s různými typy vazeb. Luxusnější varianty lze oživit lesklou nebo matnou laminací a UV lakem.

SLOŽKY

KLIKNI

Ať máte papíry na jednom místě, vyrobíme Vám složky na dokumenty A4 nebo A5. Umíme i plotrový výsek, takže u menších nákladů nebudete platit za planžetu.

CEDULE

KLIKNI

Potřebujete odolnější reklamu, kterou přiděláte třeba na plot? Svěřte výrobu nám. Přímý UV tisk nebledne a vydrží dlouhá léta.

SAMOLEPKY

KLIKNI

Vyrábíme samolepky pro venkovní i vnitřní použití, včetně velkoformátových. Mohou být papírové, s UV lakem, plastové, bílé, transparentní nebo metalické. Pro luxusnější vzhled nabízíme parciální lak a různé druhy ražeb s výsekem na archu nebo na roli.

ROLL UPY

KLIKNI
Jednoduchá a levná reklama co strčíte do tašky. Vyrobíme Vám rollup, který s Vámi může cestovat po všech krajích
a pořád bude připraven k prezentaci. Blockout materiál, který neprosvítá  je samozřejmostí.

BANNERY

KLIKNI

Žádná reklama není moc malá. Od malého banneru na plot až po velký na celý dům. Vyrobíme oba. Kvalitní materiály, UV tisk zaručí, že barvy nevyblednou a budou zářit dlouhá léta.