Tiskněte s námi!

  • 737 288 174 / 734 614 214

Kariéra

Account Manager – firemní zákazníci

Náplň práce:

– vyhledávání nových zákazníků a následné budování dlouhodobých vztahů s nimi
– naplňování prodejní strategie ve svěřeném regionu
– vyřizování poptávek a požadavků zákazníků
– komunikace v rámci společnosti s ostatními kolegy při řešení obchodních případů
– návštěvy zákazníků za účelem zvyšování spokojenosti a utužování vztahů
– práce v interním systému, zadávání dat a informací

Požadujeme:

– SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání – vhodné i pro absolventy
– spolehlivost, pečlivost, obchodní myšlení
– ochota věnovat se zákazníkovi na maximum
– ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

– práce na HPP v moderních kancelářích
– fixní mzda 22.000 Kč hrubého + provize v neomezené výši
– pružná pracovní doba
– 20 dní dovolené + 5 dní navíc v podobě sick days
– služební telefon i k soukromým účelům
– příspěvky na kulturu, knihy, sport, wellness
– nástup dle domluvy
– pracoviště Olomouc

Máte zájem o práci u nás? Zašlete Váš životopis na kariera@sugesto.cz. Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností SUGESTO s.r.o., IČ: 02782693, a to pouze za účelem tohoto výběrového řízení.