Tiskněte s námi!

  • 734 614 214

Kariéra

Obchodník – firemní zákazníci

Náplň práce:

– jednání s firmami ohledně tisku firemních tiskovin, propagačních materiálů, cedulí, apod.
– vyhledání nových zákazníků pro začátek, posléze budování vztahů a vytěžování těchto zákazníků
– řešení poptávek, objednávek, občasný rozvoz zboží zákazníkům
– zadávání dat do systému

Požadujeme:

– praxe v obchodní činnosti je podmínkou, B2B je ideál
– potřebujeme aktivního člověka, ale ne dravce, spíš někoho, komu záleží na vztazích než na neustálém honění nových a nových zákazníků
– zároveň by to měl být člověk, který se nebojí mluvit a má vlastní hnací motor – chce něco dokázat
– aktivní řidič, ŘP sk. B
– možnost nástupu ideálně ihned

Nabízíme:

– práce na HPP v moderních, klimatizovaných kancelářích v Olomouci
– smlouva na dobu neurčitou
– pružná pracovní doba
– fixní mzda + zajímavé provize
– příspěvky na sport, kulturu, wellness
– mobilní telefon Apple Iphone i k soukromým účelům
– zaučení, přímá podpora vedení

Máte zájem o práci u nás? Zašlete Váš životopis na kariera@sugesto.cz. Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností SUGESTO s.r.o., IČ: 02782693, a to pouze za účelem tohoto výběrového řízení.