Tiskněte s námi!

  • 737 288 174

Reference

,,Děkuji za skvělé služby. Veškerý tisk pro mou firmu byl vyřízen rychle. Ceny jsou příznivé. Na všem se dá domluvit. Doporučuji a další své tisky budu opět řešit na této adrese."

Radka | majitelka jazykové školy

,,Jsem opravdu velmi spokojena s touto firmou, přátelsky, ochotný přístup, skvělá domluva a rychle jednání. Mohu doporučit."

Andrea | vizážistka, kosmetička

,,Děkuji Vám za veškerou Vaší práci, vstřícné chování, vždy objednávka velmi rychle vyřízená. Maximální spokojenost. Doporučuji."

Irena | školitelka, majitelka kosmetického salónu

,,Firmu Sugesto rád označím za partnera, na kterého se mohu vždy spolehnout. Oceňuji nejen absolutní profesionalitu, vstřícné jednání a rychlé řešení každé zakázky, ale i svědomitý a flexibilní a přístup firmy, reflektující vždy veškeré požadavky z naší strany."

David | marketingový manažer (hotelnictví)

,,Spolupráci s firmou Sugesto, respektive s panem Hořínem si velice vážím. A jak vždy říkám, kdyby všichni dodavatelé byli jako on, pracovalo by se nám ještě lépe. Nejvíce oceňuji dodržení termínů, ochotu poradit a najít to nejlepší řešení. S čistým svědomím mohu firmu Sugesto jen a jen doporučit."

Helena | marketing ve výrobní společnosti (léčivé produkty)

,,Se společností Sugesto, jmenovitě s panem Ing. Martinem Hořínem, spolupracujeme přibližně dva roky při úpravě a výrobě produktových etiket a tištěných papírových krabiček na naše výrobky v oboru potravinářství.

Komunikace je vynikající, termíny dodáni jsou vždy dodrženy (často i v případě urgence zkráceny), výsledná kvalita je vysoká. Především bych chtěla vyzdvihnout obrovskou ochotu pana Hořína vyjít vstříc našim požadavkům a dotazům a operativní a konstruktivní řešení případných drobných nedokonalostí nebo našich připomínek."

Miroslava | Sales Manager ve výrobní společnosti (potravinářství)